Úvod Redakcia

Redakcia

Toto je naša zostava redaktorov magazínu primainspiracie, ktorá pre Vás pripravuje každodennú dávku inšpirácií.

Šéfredaktor Lukáš: Lukáš je náš alfa, ktorého hlavným koníčkom je zahradničení. Práve preto medzi jeho najpísané články patria hromady nápadov na záhradný dizajn. Ďalej sa v našom internetovom magazíne zameriava na tvorbu dekorácií, ktoré povznesú vzhľad Vášho interiéru či exteriéru na vyššiu úroveň!

Redaktor Hynek: Hynek je vášnivý gurmán, ktorý rád skúša nové chute. V našom internetovom magazíne si preto od neho môžete prečítať množstvo receptov, ktoré zahŕňajú lahodné pokrmy od slaných až po tie najsladšie. Ak je presýtený všetkými dobrotama, ukáže nám aj svoju tvorivú stránku osobnosti az toho dôvodu medzi jeho článkami zahliadneme aj inšpirácie na kreatívne činnosti!

Redaktorka Adela: Adela má veľké zaľúbenie v interiérovom dizajne a ako milovníčka prírody často píše o nápadoch, ako si jej nefalšovaný kus priniesť do svojej domácnosti. V jej článkoch môžete preskúmať inšpirácie na to pravé teplo domova. Okrem toho je Adel kreatívna duša, a preto jej zoznam článkov tiež zahŕňa veľa kúzelných nápadov na tvorenie!