Úvod DEKORÁCIE Budete potrebovať sklenenú nádobu a tyčinku – Inšpirácia pre lacné jarné výtvory

Budete potrebovať sklenenú nádobu a tyčinku – Inšpirácia pre lacné jarné výtvory

Premýšľate, čo urobiť so sklenenou nádobou alebo pohárom, ktorý už doslúžil a len zaberá miesto? Namiesto toho, aby ste ho vyhodili, môžete zvážiť jeho opätovné použitie! Stačí len trochu tvorivej fantázie a prírodných materiálov. Ak máte kreatívnu chvíľku, určite vás nadchnú tieto krásne nápady na výrobu jarných dekorácií zo sklenených pohárov, tyčiniek a prírodných ozdôb.

Výroba je veľmi jednoduchá. Do sklenenej nádoby naskladajte prírodné materiály, ako je mach, vetvičky, kamienky alebo vaječné škrupiny. Položte tyčinku nad nádobu a priviažte k nej veľkonočné vajíčko pomocou šnúrky alebo nite. V okamihu budete mať krásnu jarnú dekoráciu, ktorá nestojí takmer nič.Ďalšie úžasné nápady na tvorbu nájdete v našej sekcii DEKORÁCIE. Buďte kreatívni a vyzdobte si domov.

Ak sa vám článok o dekoráciách vytvorených zo sklenených pohárov a tyčiniek páči, nezabudnite sa oň podeliť so svojimi priateľmi, ktorým sa určite bude tiež páčiť. Môžete tiež navštíviť článok o dekoráciách z kôry a prírodného materiálu.